Exa Falcon on välja töötatud ja toodetud Falcon Groupi poolt.

Meie miniekskavaatorid on kavandatud nii, et neid oleks lihtne kasutada ja manööverdada, lihtsate juhtseadistega ja väikese jalajäljega. Hoolimata nende kompaktsest suurusest, on need piisavalt võimsad, et hakkama saada mitmesuguste ülesannetega, alates kraavide ja vundamentide kaevamisest kuni vanade struktuuride lammutamiseni.

Falcon Group ja Exa Falcon ise on loomulik samm Võidu Invest OÜ arengus – Eesti metallitööstus ettevõttes, mis on spetsialiseerunud masinate ja komponentide valmistamisele metsanduse, põllumajanduse ja raskete veoste jaoks.

Meie kompleks Põhja-Eestis annab tööd kuni 30 töötajale; mehhatroonika insenerid, masinaehituse spetsialistid, tootearendajad, sertifitseeritud keevitajad ning koolitatud CNC-töötlemise operaatorid.

Sand-Falcon

Kindlasti vaadake üle meie rannapuhastaja Sand-Falcon!

Lõputud tootmisvõimalused

Meie peamine tegevusala on toodete ja osade kavandamine ning tootmine, et luua klientidele valmis lõpptooted. Me võime töödelda lehtterast paksusega 3-30 mm ja torusid diameetriga kuni 400 mm. Täna on meie tootmises sobilik riistvara ja pädevus:

  • laserlõikuseks
  • lehtmetalli ja torude töötlemine CNC masinatel
  • freesimiseks ja treimiseks CNC masinatel
  • keevitamine
  • haaveldamine
  • pulbervärvimine

Meie tootmis- ja arendustöö loomulikuks jätkuks on olnud erinevate innovaatiliste omatoodete loomine. Meie olemasolevad tooted ja pädevus uute toodete arendamisel on ühendatud Falconi kaubamärgi alla.